Demo slotu https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ Big Bad Wolf

Obserwuj, jak świnie zajmują pozycję i walczą, gdy otrzymujesz symbole rozproszone, darmowe spiny i inne apetyczne bonusy. Jeśli masz ochotę na trochę akcji, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, że Quickspin ma dla graczy w tym automacie wideo. Pięć bębnów internetowego automatu Big Bad Wolf zawiera kilka interesujących symboli, których możesz doświadczyć. Pierwsze z nich mają kształt standardowych symboli kart do gry i biegną od 10 do A. To właśnie one służą jako najniżej płatne dodatki na bębnie automatu. Na bębnach są też cztery wyższe symbole, zaczynając od różowej, dzianej świni.

Podobne gry obejmują oryginalny automat Big Bad Wolf z Quickspin i zawsze popularny automat do gry Piggy Riches Megaways firmy NetEnt.

Bonus w Big Bad Wolf to coś, o czym marzy każdy gracz wyjątek: https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/

Został wydany w 2013 roku i od tego czasu liczba graczy grających w Big Bad Wolf wzrosła.

Demo slotu https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ Big Bad Wolf

Ale jeśli chodzi o wygrane, małe wypłaty są dość częste, ale można”. t często spodziewać się dużych wygranych.

Siatka rozrosła się z oryginalnego obszaru akcji o wymiarach 5×3 do jednego składającego się z 6 bębnów + poziomy bęben bonusowy.

Zmiany mogą na początku wydawać się nieistotne, ale Quickspin powiększył grę pod każdym względem, utrzymując doświadczenie Big Bad Wolf żywe i kopiąc. Rozpoczęcie gry bonusowej Blowing Down the House następuje, gdy w grze podstawowej pojawią https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ się 3 dodatkowe punkty księżycowe, które zapewniają 11 darmowych spinów. Podczas tego bonusu do gry dodawany jest mnożnik wygranej, począwszy od x1, wzrastający o +1 po każdej wygranej. Aby to ująć, musisz użyć przycisku po prawej stronie. Wcześniej musisz ustawić dogodną kwotę zakładu, klikając „Zakład ogólny”. Jeśli chcesz, możesz aktywować automatyczną grę i tryb przyspieszonej rotacji.

Demo slotu https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ Big Bad Wolf

Jeśli grasz na automatach przez dłuższy czas, istnieje duża szansa, że ​​sprawdziłeś ponadczasowy klasyk Quickspin Big Bad Wolf. Wydany w 2013 roku Big Bad Wolf był hitem na początku przełomu, stając się jednym z najskuteczniejszych automatów Quickspin i zdobywając po drodze kilka nagród. Od tego czasu gracze otrzymują specjalną świąteczną ofertę, a teraz mają do zmierzenia się z wersją Megaways. Quickspin zachował wiele z tego, co uczyniło oryginał tak popularnym, ale konwersja zaowocowała znacznie większą grą pod każdym względem.

W rundzie bonusowej, jeśli zdobędziesz trzy symbole księżyca z rzędu, wilk zniszczy drewniany dom, a ty otrzymasz jeszcze dwa darmowe spiny.Jeśli uda Ci się wylądować sześć księżyców z rzędu, wilk zniszczy ceglany dom, nagradzając Cię kolejnymi dwoma darmowymi spinami i mnożnikiem 2x Twojego zakładu. Duża liczba dodatkowych funkcji jest zawarta w Big Bad Wolf, a te bonusy sprawiają, że duże wygrane w tej grze są jeszcze bardziej osiągalne. Na początek Swooping Reels, znane również jako Cascading Reel przez innych producentów, to absolutnie fantastyczna funkcja bonusowa. Obraz ula z pszczołami zachowuje się jak „dziki”.

Demo slotu https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ Big Bad Wolf

Aby rozpocząć bonus, musisz złapać trzy symbole z wilkiem lub więcej w jednym obrocie. Jeśli w trakcie łapania kolejnej takiej kombinacji, gracz otrzyma kolejne dziesięć spinów. W grze jest również mini bonus, którym jest niszczenie granych kombinacji. Innymi słowy, wszystkie zapałki zostaną zniszczone, a na ich miejscu pojawią się inne symbole. Jest to rodzaj powtarzających się obrotów, obejmujących tylko symbole, a nie cały bęben.

Quickspin wykorzystał automat Big Bad Wolf i uczynił go jeszcze lepszym. Cała mechanika rozgrywki jest znacznie lepsza, a potencjał jest jeszcze bardziej pożądany. Nawet jeśli wszystkie te ulepszenia, Big Bad Wolf Megaways nadal wydaje się znajomy, nadal wydaje się, że jest to gra, w której wszyscy się zakochali, ale teraz jest lepsza niż kiedykolwiek. Podoba nam się również, że Quickspin zachował proste funkcje bonusowe. Zamiast wprowadzać mnóstwo niepotrzebnych funkcji, Big Bad Wolf Megaways zachowało tylko to, co ważne.

Demo slotu https://book-of-ra-classic.com/gold-rush-gra/ Big Bad Wolf

Każdy symbol w zwycięskiej kombinacji zniknie z bębnów, a pojawią się nowe. Oddając prawdziwy hołd swojemu imiennikowi, Big Bad Wolf zawiera wiele symboli o tematyce baśniowej. W oparciu o Three Little Pigs znajdziesz wiele rysunkowych świń i wilków, a także bardziej klasyczne symbole kart do gry.